Pocztówki | Plastik

Pocztówki, karty pocztowe, widokówki, ulotki wykonane z tworzywa sztucznego, plastiku

Klasyczne pocztówki, karty pocztowe drukowane w różnych formatach na tworzywie sztucznym PVC. Pocztówki wykonane z plastiku są bardzo odporne na warunki atmosferyczne i praktycznie niezniszczalne. Druk odbywa się techniką offsetową na plastiku o grubości 0.5 mm z błyszczącym wykończeniem.

Pocztówki mogą być miłą pamiątką z wakacji, informować o promocjach, mogą służyć jako kupony rabatowe lub kartki z życzeniami imieninowymi lub świątecznymi. Polecamy druk pocztówek dla hoteli, restauracji, placówek kulturalnych oraz gmin, które mogą czerpać z nich dodatkowy zysk jak i również firmom które chcą w nietypowy sposób dostarczać klientom informacje o swoich ofertach lub promocjach.

Specyfikacja

Format: A6 (148×105 mm) | DL (210×99 mm)
Materiał: tworzywo PCV 0,5 mm
Kolorystyka: cmyk/cmyk
Foliowanie: brak
Hot stamping: opcja

Cennik

Cennik druku z prawidłowo przygotowanych plików dostarczonych w formie elektronicznej. Ceny netto + 23% VAT

Druk offsetowy

NakładA6 (148 x 105 mm)DL (99 x 210 mm)Dopłata za
hot stamping 1/0
500447 zł706 zł370 zł
1000656 zł867 zł620 zł
20001032 zł1661 zł720 zł
30001557 zł2479 zł1020 zł
40001987 zł3289 zł1120 zł

Potrzebujesz wycenę dla innego nakładu? Skontaktuj się z nami.

W razie potrzeby, za dodatkową opłata, nasze studio graficzne może wykonać projekt pocztówki. W tym celu należy przesłać zdjęcia, grafiki, teksty niezbędne do wykonania projektu.

Koszt projektu obejmuje przygotowanie 2-3 wersji do akceptacji oraz późniejsze przygotowanie plików do druku. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie, a na wysokość ceny ma wpływ stopień skomplikowania i czas jaki trzeba poświęcić na wykonanie projektu. Cena minimalna to 50 zł netto.

Pocztówki drukowane są na białym tworzywie sztucznym PVC, o grubości 0,5 mm.
Materiał ten jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne niż papier.

Pocztówki drukowane są dwustronnie w pełnym kolorze – CMYK/CMYK dzięki czemu nożna na nich wydrukować, bez żadnych ograniczeń kolorystycznych, znaki firmowe, zdjęcia oraz grafiki.
Drukujemy  zarówno w technologii offsetowej na najlepszych maszynach dzięki czemu możemy uzyskać bardzo wysoką jakość druku bez przesunięć oraz równomierne natężenie koloru na całym arkuszu.

Jest to technika dzięki której na wydrukowanych pocztówkach możemy umieścić elementy wykonane, błyszczącą lub matową folią. Dostępne kolory folii: złota, srebrna, niebieska, zielona, czarna, holograficzna.

Tłoczenie wykonuje się na gorąco na specjalnej prasie za pomocą mosiężnych matryc, które pozwalają na odwzorowanie nawet bardzo drobnych elementów i uzyskanie wysokiej jakości końcowego produktu.

Podana w cenniku cena dotyczy wykonania hot stampingu o wymiarach do 50 cm² na pierwszej stronie pocztówki. Większe powierzchnie lub hot stamping dwustronny wyceniany jest indywidualnie

Brak możliwości foliowania.

Koperty z nadrukiem firmowym w cenie czystych kopert

Do pocztówek można zamówić koperty firmowe lub reklamowe z dowolnym kolorowym nadrukiem. Nadruk może być jednostronny lub dwustronny. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie: nadruki na kopertach