Pocztówki, karty pocztowe, widokówki

Klasyczne, tradycyjne pocztówki, karty pocztowe czy widokówki to najlepszy i w naszych warunkach raczej nietypowy sposób na dostarczanie ofert. Są idealne jeżeli chcemy komuś podziękować albo złożyć życzenia, nie tylko od święta. Mogą też być też miłą pamiątką z wakacji, dlatego serdecznie polecamy druk pocztówek dla hoteli, restauracji, placówek kulturalnych czy gmin, które mogą czerpać z nich dodatkowy zysk. Druk offsetowy pozwala na tani druk wysokonakładowy, natomiast druk cyfrowy pozwala stworzyć tanie pocztówki doskonałej jakości nawet w bardzo niewielkich nakładach.
Zamawianie pocztówek 2017-09-13T18:38:53+00:00

Jak zamówić pocztówki

Krok 1

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz rodzaj produktu, którym jesteś zainteresowany

 

Krok 2

Przygotuj projekt samodzielnie lub zleć przygotowanie projektu grafikowi. Pamiętaj aby Twój projekt był zgodny z naszą specyfikacją. Projekty nie spełniające warunków ujętych w specyfikacji będą odrzucane. Informacje o tym w jaki sposób prawidłowo przygotować projekt znajdziesz na tej stronie.

Możesz także zlecić nam przygotowanie projektu, który przed drukiem prześlemy Tobie (e-mailem) do akceptacji.

 

Krok 3

Wyślij zamówienie na  adres biuro@versoprint.pl.

W zamówieniu podaj:

  • Dane kontaktowe osoby zamawiającej (imię, nazwisko, adres e-mail i nr telefonu)
  • Rodzaj produktu z naszej oferty
  • Nakład
  • Adres do fakturowania
  • Adres na jaki wysłać gotowe zamówienie
  • Dołącz projekt w postaci plików spakowanych ZIP.

Krok 4

Jeżeli projekt będzie przygotowany prawidłowo na podany w zamówieniu adres adres e-mail otrzymasz fakturę proforma. W przypadku błędów prześlemy informację co należy poprawić w projekcie

Po otrzymaniu potwierdzenia, że wpłata została wykonana Twoje zamówienie zostanie skierowane do realizacji. Od tego momentu nie ma możliwości dokonywania zmian ani rezygnacji z zamówienia.

 

Krok 5

Po wydrukowaniu pocztówki zostaną wysłane pod adres podany w zamówieniu.